Mega Menu

ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ

19 Οκτ 2018

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΟΡΙΣΜΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ...

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 - 2019  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 20ΗΣ & 21ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018...1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’                        ΣΑΒΒΑΤΟ 20-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-10-2018
10:30
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-10-2018
11:30
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-10-2018
12:45
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-10-2018
13:45
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7vs 7 / 2X25                       ΣΑΒΒΑΤΟ 20-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
20-10-2018
09:30
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
20-10-2018
10:30
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
20-10-2018
11:30
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
20-10-2018
12:30
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 3
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
20-10-2018
13:30
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1
ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 12 / 9 vs 9 / 2Χ30’                              ΣΑΒΒΑΤΟ 20-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-10-2018
10:45
ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 2
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-10-2018
10:45
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-10-2018
12:00
ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-10-2018
12:00
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-10-2018
13:15
ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-10-2018
13:15
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΟΣΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2Χ30’                          ΣΑΒΒΑΤΟ 20-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-10-2018
09:15
ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2Χ35’                           ΣΑΒΒΑΤΟ 20-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
20-10-2018
10:30
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ



  ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 - 2019  --- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 20ΗΣ & 21ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5vs 5 / 2X20’                         ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
10:00
ΛΕΦΑ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
11:00
ΛΕΦΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
12:00
ΛΕΦΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
13:00
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
14:00
ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7vs 7 / 2X25’                         ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
ΓΙΩΤΣΑ
21-10-2018
09:30
ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ.
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
21-10-2018
09:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΓΙΩΤΣΑ
21-10-2018
10:30
ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ.
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
21-10-2018
10:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΓΙΩΤΣΑ
21-10-2018
11:30
ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
21-10-2018
11:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 2
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - 2
ΓΙΩΤΣΑ
21-10-2018
12:30
ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
21-10-2018
12:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ - 1
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΓΙΩΤΣΑ
21-10-2018
13:30
ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
21-10-2018
13:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 12 / 9 vs 9 / 2Χ30’                           ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
09:15
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
10:30
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
11:45
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
13:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
14:15
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.


2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ - 14 / 9 vs 9 / 2Χ30’                     ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
09:15
ΒΕΛΛΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
10:30
ΒΕΛΛΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006- 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
11:45
ΒΕΛΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
13:00
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
21-10-2018
14:15
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2Χ35’                          ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
21-10-2018
10:30
ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ.
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
Γ. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ
21-10-2018
10:30
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: K - 16  / 11 vs 11 / 2Χ40’                   KYRIAKH 21-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΜΑΡΤΙΟΥ
21-10-2018
10:30
ΤΣΑΡΑΙ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
21-10-2018
10:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ.
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
21-10-2018
10:30
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου