ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ

4 Οκτ 2018

Ε.Π.Σ. Πιερίας ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 06 & 07-10-2018 ...

Στην Κατερίνη και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα 04-10-2018 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας.... που αποτελείται από τους Λέφα Γρηγόριο Πρόεδρο, Συμεωνίδη Παναγιώτη Αναπληρωτή Πρόεδρο (απουσίαζε) και Φιρινίδη Ευστάθιο μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες Πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν την 06 & 07-10-2018. Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω.
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ        Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 06-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
16:00
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
«»
ΜΕΓΑΣ
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΜΑΒΙΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΗΛ. ΔΟΥΛΙΑΣ
«»
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΕΞΟΧΗΣ
«»
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΛΟΦΟΥ
«»
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΛΑΙΟΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
ΒΡΙΑΣ
«»
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΚΩΝ
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΠΑΤΣΑΣ

ΠΑΤΣΙΟΔΗΜΟΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.
ΠΛΟΣΚΑΣ
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ

ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ
«»
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ        Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ 06-10-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ-Β
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
16:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΛΕΦΑΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
«»
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΕΛΛΗΣ
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ        Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 07-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
16:00
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
«»
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
«»
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
«»
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΧΑΛΚΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.

ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
«»
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΣΑΡΑΙ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟ
ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ
«»
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΓΕΡΜΑΝΟΣ

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
«»
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΚΟΥΚΟΒΙΤΗΣ

ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ        Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ 07-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
16:00
ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΛΕΦΑ
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΖΑΝΕΤΑΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
«»
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΚΩΝ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΜΑΒΙΝΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΠ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
«»
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΠΑΤΣΑΣ
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ


ΚΑΤΕΡΙΝΗ 04-10-2018
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΣΕΣΕΝΤΟΣ, ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ, ΤΣΑΡΑΙ, ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ, ΠΑΤΡΗ ΕΛ., ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ


ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ, ΒΕΛΛΗΣ, ΠΑΤΡΗ ΕΛ., ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ,
ΑΠΟΦΑΣΗ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου