ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ

18 Μαΐ 2018

Ε.Π.Σ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ...


ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Β’ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017-18 --- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 19ΗΣ & 20ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2018....

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
19-05-2018
12:00
ΣΑΜΣΟΝΟΓΛΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
19-05-2018
13:00
ΣΑΜΣΟΝΟΓΛΟΥ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
19-05-2018
10:15
ΚΥΡΙΑΚΟΥ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
19-05-2018
09:00
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
19-05-2018
09:00
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π.
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-1
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
19-05-2018
10:15
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
19-05-2018
11:30
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π.



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                        ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’ ΒΟΗΘΟΣ
Β’ ΒΟΗΘΟΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
Ν. ΠΟΡΡΩΝ
19-05-2018
11:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ - Β’ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017-18 --- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 19ΗΣ & 20ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
20-05-2018
09:00
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
20-05-2018
10:00
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
20-05-2018
11:00
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
20-05-2018
09:30
ΠΑΤΡΗ ΕΛ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
20-05-2018
10:30
ΠΑΤΡΗ ΕΛ.
ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
20-05-2018
11:30
ΠΑΤΡΗ ΕΛ.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-05-2018
10:15
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
20-05-2018
09:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
20-05-2018
10:10
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
20-05-2018
11:20
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
20-05-2018
09:00
ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
20-05-2018
10:10
ΠΑΝΤΖΑΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
20-05-2018
11:20
ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ            ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-05-2018
10:15
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-05-2018
11:30
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
20-05-2018
11:30
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ            ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’ ΒΟΗΘΟΣ
Β’ ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
20-05-2018
10:30
ΤΣΑΡΑΙ
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΛΕΦΑ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
20-05-2018
12:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου