ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

9 Φεβ 2018

Ε.Π.Σ ΠΙΕΡΙΑΣ ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 10 & 11-02-2018...






ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017 – 2018 --- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10ΗΣ & 11ΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018....



12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2018
11:15
ΣΠΑΝΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2018
12:30
ΣΠΑΝΟΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 1


12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
10-02-2018
11:10
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
10-02-2018
12:20
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2018
12:30
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
10-02-2018
13:30
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2018
13:45
ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3,  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1


12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 3
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2018
10:00
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2018
10:00
ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2018
11:15
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
10-02-2018
12:30
ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
0-3 α.α.
ΡΕΠΩ: ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ


13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                        ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’ ΒΟΗΘΟΣ
Β’ ΒΟΗΘΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1
ΚΑΤΑΧΑ
10-02-2018
10:30
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ.
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ
10-02-2018
10:30
ΤΣΑΡΑΪ
ΓΚΙΟΚΑ
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
“Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ”
10-02-2018
10:30
ΠΕΤΣΙ
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
0-3 α.α.
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2
3-0 α.α.


  ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ --- ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2017 – 2018  ---  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10ΗΣ  & 11ΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018


12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - 1
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-02-2018
10:00
ΣΠΑΝΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-02-2018
10:00
ΤΖΗΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΙΩΤΣΑ
11-02-2018
10:00
ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 3
ΓΙΩΤΣΑ
11-02-2018
10:50
ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - 1
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-02-2018
11:00
ΣΠΑΝΟΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-02-2018
11:00
ΤΖΗΜΑΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΓΙΩΤΣΑ
11-02-2018
11:40
ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - 2
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-02-2018
12:00
ΣΠΑΝΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-02-2018
12:00
ΤΖΗΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
ΓΙΩΤΣΑ
11-02-2018
12:30
ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ


12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ
ΓΙΩΤΣΑ
11-02-2018
09:45
ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-02-2018
11:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΓΙΩΤΣΑ
11-02-2018
11:00
ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ - 2
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-02-2018
12:15
ΣΕΣΕΝΤΟΣ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-02-2018
12:15
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-02-2018
13:30
ΣΕΣΕΝΤΟΣ


12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ            ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
11-02-2018
09:45
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ - 1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-02-2018
11:00
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-02-2018
11:00
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ - 2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-02-2018
12:15
ΓΚΟΛΕΜΑΣ


13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ            ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α’ ΒΟΗΘΟΣ
Β’ ΒΟΗΘΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
11-02-2018
09:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛ.
ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Ν. ΠΟΡΡΩΝ
11-02-2018
10:30
ΠΕΤΣΙ
ΓΚΙΟΚΑ
ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
“Θ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ”
11-02-2018
10:30
ΤΣΑΡΑΪ
ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου