6 Σεπ 2017

Ε.Π.Σ. ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ Α ΚΑΙ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
2017-2018 ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ




Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1 η αγωνιστική
1 9/9/2017 17:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
2 9/9/2017 17:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 9/9/2017 17:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
4 9/9/2017 17:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
5 9/9/2017 17:00 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 9/9/2017 17:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
7 9/9/2017 17:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
8 9/9/2017 17:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
2 η αγωνιστική
1 16/9/2017 17:00 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
2 16/9/2017 17:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
3 16/9/2017 17:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
4 16/9/2017 17:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 16/9/2017 17:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
6 16/9/2017 17:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
7 16/9/2017 17:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
8 16/9/2017 17:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
3 η αγωνιστική
1 23/9/2017 16:30 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
2 23/9/2017 16:30 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 23/9/2017 16:30 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
4 23/9/2017 16:30 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
5 23/9/2017 16:30 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
6 23/9/2017 16:30 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
7 23/9/2017 16:30 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
8 23/9/2017 16:30 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
4 η αγωνιστική
1 30/9/2017 16:30 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
2 30/9/2017 16:30 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 30/9/2017 16:30 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
4 30/9/2017 16:30 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 30/9/2017 16:30 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 30/9/2017 16:30 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
7 30/9/2017 16:30 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
8 30/9/2017 16:30 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
Τετάρτη, 6 Σεπτεμβρίου 2017 Σελίδα 1 από 7
Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
5 η αγωνιστική
1 7/10/2017 16:00 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 7/10/2017 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
3 7/10/2017 16:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 7/10/2017 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
5 7/10/2017 16:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
6 7/10/2017 16:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
7 7/10/2017 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
8 7/10/2017 16:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 η αγωνιστική
1 14/10/2017 16:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 14/10/2017 16:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 14/10/2017 16:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 14/10/2017 16:00 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
5 14/10/2017 16:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
6 14/10/2017 16:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
7 14/10/2017 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
8 14/10/2017 16:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 η αγωνιστική
1 21/10/2017 16:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
2 21/10/2017 16:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
3 21/10/2017 16:00 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 21/10/2017 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
5 21/10/2017 16:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
6 21/10/2017 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 21/10/2017 16:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
8 21/10/2017 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
8 η αγωνιστική
1 28/10/2017 15:30 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
2 28/10/2017 15:30 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
3 28/10/2017 15:30 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 28/10/2017 15:30 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 28/10/2017 15:30 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 28/10/2017 15:30 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
7 28/10/2017 15:30 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
8 28/10/2017 15:30 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
9 η αγωνιστική
1 4/11/2017 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
2 4/11/2017 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 4/11/2017 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
4 4/11/2017 15:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
5 4/11/2017 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
6 4/11/2017 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 4/11/2017 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
8 4/11/2017 15:00 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Τετάρτη, 6 Σεπτεμβρίου 2017 Σελίδα 2 από 7
Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
10 η αγωνιστική
1 11/11/2017 15:00 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
2 11/11/2017 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
3 11/11/2017 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
4 11/11/2017 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 11/11/2017 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
6 11/11/2017 15:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 11/11/2017 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
8 11/11/2017 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
11 η αγωνιστική
1 18/11/2017 15:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
2 18/11/2017 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
3 18/11/2017 15:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 18/11/2017 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
5 18/11/2017 15:00 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
6 18/11/2017 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7 18/11/2017 15:00 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
8 18/11/2017 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
12 η αγωνιστική
1 25/11/2017 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
2 25/11/2017 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 25/11/2017 15:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
4 25/11/2017 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
5 25/11/2017 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 25/11/2017 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
7 25/11/2017 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
8 25/11/2017 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
13 η αγωνιστική
1 2/12/2017 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
2 2/12/2017 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
3 2/12/2017 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 2/12/2017 15:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
5 2/12/2017 15:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
6 2/12/2017 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
7 2/12/2017 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
8 2/12/2017 15:00 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
14 η αγωνιστική
1 9/12/2017 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
2 9/12/2017 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
3 9/12/2017 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
4 9/12/2017 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
5 9/12/2017 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
6 9/12/2017 15:00 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
7 9/12/2017 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
8 9/12/2017 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
Τετάρτη, 6 Σεπτεμβρίου 2017 Σελίδα 3 από 7
Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
15 η αγωνιστική
1 16/12/2017 15:00 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 16/12/2017 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
3 16/12/2017 15:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
4 16/12/2017 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
5 16/12/2017 15:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
6 16/12/2017 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 16/12/2017 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
8 16/12/2017 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
16 η αγωνιστική
1 7/1/2018 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
2 7/1/2018 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
3 7/1/2018 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
4 7/1/2018 15:00 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
5 7/1/2018 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
6 7/1/2018 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
7 7/1/2018 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
8 7/1/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
17 η αγωνιστική
1 14/1/2018 15:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
2 14/1/2018 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 14/1/2018 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
4 14/1/2018 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 14/1/2018 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
6 14/1/2018 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
7 14/1/2018 15:00 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
8 14/1/2018 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
18 η αγωνιστική
1 21/1/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
2 21/1/2018 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 21/1/2018 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
4 21/1/2018 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 21/1/2018 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
6 21/1/2018 15:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
7 21/1/2018 15:00 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
8 21/1/2018 15:00 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
19 η αγωνιστική
1 28/1/2018 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
2 28/1/2018 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
3 28/1/2018 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
4 28/1/2018 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
5 28/1/2018 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
6 28/1/2018 15:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
7 28/1/2018 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
8 28/1/2018 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
Τετάρτη, 6 Σεπτεμβρίου 2017 Σελίδα 4 από 7
Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
20 η αγωνιστική
1 4/2/2018 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
2 4/2/2018 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
3 4/2/2018 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
4 4/2/2018 15:00 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 4/2/2018 15:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
6 4/2/2018 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
7 4/2/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
8 4/2/2018 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
21 η αγωνιστική
1 11/2/2018 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
2 11/2/2018 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
3 11/2/2018 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
4 11/2/2018 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
5 11/2/2018 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
6 11/2/2018 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
7 11/2/2018 15:00 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
8 11/2/2018 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
22 η αγωνιστική
1 25/1/2018 15:00 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
2 25/1/2018 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
3 25/1/2018 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
4 25/1/2018 15:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 25/1/2018 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
6 25/1/2018 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
7 25/1/2018 15:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
8 25/1/2018 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
23 η αγωνιστική
1 4/3/2018 15:30 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
2 4/3/2018 15:30 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
3 4/3/2018 15:30 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
4 4/3/2018 15:30 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
5 4/3/2018 15:30 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
6 4/3/2018 15:30 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 4/3/2018 15:30 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
8 4/3/2018 15:30 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
24 η αγωνιστική
1 11/3/2018 15:30 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 11/3/2018 15:30 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
3 11/3/2018 15:30 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 11/3/2018 15:30 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
5 11/3/2018 15:30 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
6 11/3/2018 15:30 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7 11/3/2018 15:30 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
8 11/3/2018 15:30 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
Τετάρτη, 6 Σεπτεμβρίου 2017 Σελίδα 5 από 7
Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
25 η αγωνιστική
1 18/3/2018 16:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
2 18/3/2018 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 18/3/2018 16:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
4 18/3/2018 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
5 18/3/2018 16:00 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 18/3/2018 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
7 18/3/2018 16:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
8 18/3/2018 16:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
26 η αγωνιστική
1 25/3/2018 17:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
2 25/3/2018 17:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
3 25/3/2018 17:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
4 25/3/2018 17:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
5 25/3/2018 17:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
6 25/3/2018 17:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
7 25/3/2018 17:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
8 25/3/2018 17:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
27 η αγωνιστική
1 1/4/2018 17:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
2 1/4/2018 17:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
3 1/4/2018 17:00 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
4 1/4/2018 17:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 1/4/2018 17:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 1/4/2018 17:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
7 1/4/2018 17:00 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
8 1/4/2018 17:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
28 η αγωνιστική
1 15/4/2018 17:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
2 15/4/2018 17:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
3 15/4/2018 17:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 15/4/2018 17:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
5 15/4/2018 17:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
6 15/4/2018 17:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 15/4/2018 17:00 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
8 15/4/2018 17:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
29 η αγωνιστική
1 22/4/2018 17:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
2 22/4/2018 17:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
3 22/4/2018 17:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
4 22/4/2018 17:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 22/4/2018 17:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
6 22/4/2018 17:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
7 22/4/2018 17:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
8 22/4/2018 17:00 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Τετάρτη, 6 Σεπτεμβρίου 2017 Σελίδα 6 από 7
Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
30 η αγωνιστική
1 29/4/2018 17:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
2 29/4/2018 17:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ - Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 29/4/2018 17:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 - ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
4 29/4/2018 17:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
5 29/4/2018 17:00 ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
6 29/4/2018 17:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
7 29/4/2018 17:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
8 29/4/2018 17:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Δημοφιλείς αναρτήσεις